General English

             General English

English designed with Direct Method to nowoczesny kurs języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej, wszyscy mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze – skutecznej komunikacji w języku obcym. Kurs obejmuje praktyczne słownictwo – ponad 4000 słów starannie dobranych pod kątem przydatności, składający się z interesujących pytań w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie.

Ten kurs adresujemy do młodzieży i dorosłych na poziomie A1-C1

W cenie kursu, oprócz konwersacji z lektorem, otrzymujesz bezpłatny dostęp do ogromnej bazy praktycznej wiedzy: nagrań mp3, aplikacji mobilnej DLL e-book oraz platformy internetowej dlhub.eu na 10 miesięcy.

Aplikacja została przygotowana zarówno dla użytkowników iPhone’ów jak i dla korzystających ze smartfonów z Androidem. Po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł korzystać z interaktywnej wersji podręcznika. Uzyskasz dostęp do tłumaczeń oraz wszystkich pytań i odpowiedzi. Będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka lub powtarzać materiał przed lekcją.

Nagrania zostały przygotowane przez native speakerów w profesjonalnym studiu nagrań. Dostępne są bezpłatnie.

Ćwiczenia online na platformie DLHUB to bezpłatny zestaw dodatkowych ćwiczeń dedykowanych do tego kursu i Twojego poziomu zaawansowania. Z ćwiczeń online można korzystać na każdym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.