Hiszpański

Español designed with Direct Method

Informacje ogólne

Español designed with Direct Method to nowoczesny kurs języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

W cenie kursu, oprócz konwersacji z lektorem, otrzymujesz bezpłatny dostęp do ogromnej bazy praktycznej wiedzy: nagrań mp3aplikacji mobilnej DLL e-book oraz platformy internetowej dlhub.eu na 10 miesięcy.

Aplikacja została przygotowana zarówno dla użytkowników iPhone’ów jak i dla korzystających ze smartfonów z Androidem. Po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł korzystać z interaktywnej wersji podręcznika. Uzyskasz dostęp do tłumaczeń oraz wszystkich pytań i odpowiedzi. Będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka lub powtarzać materiał przed lekcją.

Nagrania zostały przygotowane przez native speakerów w profesjonalnym studiu nagrań. Dostępne są bezpłatnie.

Ćwiczenia online na platformie DLHUB to bezpłatny zestaw dodatkowych ćwiczeń dedykowanych do tego kursu i Twojego poziomu zaawansowania. Z ćwiczeń online można korzystać na każdym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.