Business English

Business English

Kurs Business English składa się z trzech etapów: Get Down to Business English, Marketing & Management oraz Finances & Industry

Get Down to Business English

Jest to kurs języka zawodowego. Przedstawia historię pracowników pewnej firmy, którzy wspinają się po szczeblach kariery, począwszy od ich pierwszej rozmowy o pracę, poprzez kolejne awanse, a skończywszy na osiągnięciu stabilizacji zawodowej. Ten kurs adresujemy do dorosłych na poziomie średniozaawansowanym, B1.

Business English Marketing & Management

Jest to kurs języka zawodowego, który adresujemy do dorosłych na poziomie średniozaawansowanym oraz średniozaawansowanym wyższym, B2/B2+. Przedstawia zagadnienia z dziedziny zarządzania, negocjacji, reklamy, marketingu oraz zarządzania marką. Zawiera zaawansowane słownictwo, idiomy i czasowniki złożone. Tradycyjne dialogi w konwencji metody bezpośredniej przeplatane są krótkimi, interesującymi tekstami dotyczącymi omawianych zagadnień.

Business English Finances & Industry

Jest to kurs języka zawodowego, który adresujemy do dorosłych na poziomie średniozaawansowanym oraz średniozaawansowanym wyższym, B2/B2+. Przedstawia zagadnienia z dziedziny finansów osobistych, kredytu konsumenckiego, inwestycji, pożyczek, zagadnień związanych z giełdą, księgowością, audytem, planowaniem finansów, amortyzacją, bankowością korporacyjną, oraz szeroko rozumianym przemysłem.

Kurs zawiera zaawansowane słownictwo, idiomy i czasowniki złożone. Tradycyjne dialogi w konwencji metody bezpośredniej przeplatane są krótkimi, interesującymi tekstami dotyczącymi omawianych zagadnień.

W cenie kursu, oprócz konwersacji z lektorem, otrzymujesz bezpłatny dostęp do ogromnej bazy praktycznej wiedzy: nagrań mp3, aplikacji mobilnej DLL e-book oraz platformy internetowej dlhub.eu na 10 miesięcy.

Aplikacja została przygotowana zarówno dla użytkowników iPhone’ów jak i dla korzystających ze smartfonów z Androidem. Po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł korzystać z interaktywnej wersji podręcznika. Uzyskasz dostęp do tłumaczeń oraz wszystkich pytań i odpowiedzi. Będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka lub powtarzać materiał przed lekcją.

Nagrania zostały przygotowane przez native speakerów w profesjonalnym studiu nagrań. Dostępne są bezpłatnie.

Ćwiczenia online na platformie DLHUB to bezpłatny zestaw dodatkowych ćwiczeń dedykowanych do tego kursu i Twojego poziomu zaawansowania. Z ćwiczeń online można korzystać na każdym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.