fbpx

Teens English

Teens English

Kurs dla słuchaczy w wieku 12-16 lat.

Podręcznik łączy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego.

Ten kurs adresujemy do młodzieży na poziomie A1-B1. Podręczniki zostały przygotowane w konwencji metody bezpośredniej.

W cenie kursu, oprócz konwersacji z lektorem, otrzymujesz bezpłatny dostęp do ogromnej bazy praktycznej wiedzy: nagrań mp3, aplikacji mobilnej DLL e-book oraz platformy internetowej dlhub.eu na 10 miesięcy.

Aplikacja została przygotowana zarówno dla użytkowników iPhone’ów jak i dla korzystających ze smartfonów z Androidem. Po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł korzystać z interaktywnej wersji podręcznika. Uzyskasz dostęp do tłumaczeń oraz wszystkich pytań i odpowiedzi. Będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka lub powtarzać materiał przed lekcją.

Nagrania zostały przygotowane przez native speakerów w profesjonalnym studiu nagrań. Dostępne są bezpłatnie.

Ćwiczenia online na platformie DLHUB to bezpłatny zestaw dodatkowych ćwiczeń dedykowanych do tego kursu i Twojego poziomu zaawansowania. Z ćwiczeń online można korzystać na każdym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.

Najważniejsze cechy tego kursu:

  • nowoczesne i praktyczne słownictwo
  • interesujące i aktualne pytania dopasowane do potrzeb nastolatków
  • łatwa do zrozumienia gramatyka
  • aplikacja na urządzenie przenośne
  • platforma internetowa