FAQ – Czyli najczęściej zadawane pytania.

1. Czego potrzebuję do lekcji przez internet?

Potrzebujesz słuchawek z mikrofonem, kamery i komputera/tabletu/smartfona połączonego z internetem oraz podręcznika Callan Method w wersji papierowej lub elektronicznej.

2. Skąd wezmę książkę?

Zapewniamy bezpłatne książki naszym klientom w wersji elektronicznej przy wykupieniu określonej w cenniku liczbie godzin. 

3. Jak umówić się na lekcję?

Nasi klienci mogą wybrać stałe godziny spotkań lub umawiać się na dogodny termin po każdej lekcji. W przypadku zajęć w grupach stały termin zajęć jest ustalony przez grupę i nauczyciela.

4. Czy mogę wybrać sobie nauczyciela?

Oczywiście. Na stronie głównej można wybrać dowolną osobę. Istnieje możliwość zmieniania nauczycieli w trakcie kursu. Żaden uczeń nie jest przypisany na stałe do żadnego nauczyciela.

5. Jak wygląda płatność za lekcje?

Płatność uiszczana jest przed rozpoczęciem zajęć (minimum za 10 lekcji). W przypadku braku wpłaty zajęcia nie odbędą się. Nie ma możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy. Nr konta i dane do przelewu wysyłamy naszym uczniom drogą mailową. 

6. Co wtedy jeżeli są problemy z połączeniem lub nie pojawię się na lekcji?

Jeżeli problemy z połączeniem wynikają z winy nauczyciela lekcja odbędzie się w innym dogodnym dla ucznia terminie. Jeżeli problemy z połączeniem wynikają z winy ucznia, lekcja nie będzie odpracowana. Jeżeli uczeń nie odwoła zajęć na 24 godziny przed ich rozpoczęciem, zajęcia przepadną w przypadku jego nieobecności. 

7. Czy mogę podzielić się opinią na temat uczącego mnie nauczyciela?

Istnieje taka możliwość. Aby stale podnosić poziom naszych nauczycieli liczymy na opinie naszych klientów. Można się z nami skontaktować wysyłając wiadomość mailową na adres: szkola@callanonline.pl